L'Ancienne Absinthe 65% 0.7l

Vyprodáno, děkujeme. 

L'Ancienne je nejambicióznějším absintem v moderní době. Vznikl s touhou nabídnout absintovým fanouškům zážitek srovnatelný s pitím stoletého absintu z pre-ban éry.

Pre-ban absinty jsou takové, která vznikly před rokem 1915, tedy před všeobecným zákazem výroby a prodeje a dnes jsou nepřekonaným etalonem kvality především kvůli své úžasné vůni, která vyplní celou místnost, krémové hutností v ústech a komplexní chutí. Láhve z tohoto období jsou velice vzácné a jejich cena se pohybuje kolem tří tisíc euro.

L'Ancienne je výsledkem mnohaletého výzkumu a experimentování se starými destilačními technikami a dávno zapomenutými bylinkami. Kvůli své extrémní náročnosti a drahým surovinám vznikne každým rokem pouhých pár litrů. Základ tvoří naše nejlepší vínovice, kterou jsme donedávna prodávali i jako samostatný produkt, a výběr těch nejlepších bylin, které existují. 

Více informací na webu výrobce.

Ročník 2014 se plní do stejných lahví, jako v předchozí roky, jen kvůli společnému EU a CZ zákonu o schváleném objemu tvrdého alkoholu musíme plnit 0,7l namísto předchozích 0,75l. Hladina alkoholu je tedy nižší, než by se do láhve vešlo.

L'Ancienne Absinthe 65% 0.7l
2090 Kč
Momentálně nedostupné


Diskuse k produktu (0)
Poslat tip na dárek
Související produkty

Kontušovka 40% 0.5l

Cena: 250 Kč

hit