JAK NAKUPOVAT?

Dovolujeme si upozornit, že alkoholické nápoje jsou prodávány pouze osobám starším 18 let a při doručování zboží bude tato skutečnost ověřena poštovním doručovatelem oproti vašemu občanskému průkazu!

Objednané láhve vám pečlivě zabalíme a odešleme společností DPD se službou "křehké" na vámi zadanou adresu. Doručovací náklady jsou 140,- Kč za každý objednaný karton, který může být složený až z dvanácti lahví.

Jako koncesovaný a registrovaný výrobce můžeme prodávat gastro provozům (bary, restaurace, hospody) a obchodům. Nejsme maloobchodní prodejci u kterých je těmto provozům nákup alkoholu zakázaný. Můžete u nás nakupovat alkohol jak pro vlastní potřebu, tak i pro vaše hosty či zákazníky.

Kontrolu najdete v "Registru osob povinných značit líh a distributorů lihu" na stránkách Celní správy. Naše registrační číslo osoby povinné značit líh je X004.

Pro zjednodušení dalších objednávek může zákazník využít registrace do systému lepsinalada.cz, kdy nebude muset při opakované objednávce vyplňovat své údaje a kdy se mu budou počítat všechny nákupy do věrnostního programu. Jako registrovaní uživatelé můžete dále využít ukládání oblíbeného produktu do seznamu svých oblíbených položek a při příští návštěvě mířit přímo k nim.

V případě vašeho zájmu se můžete každý pracovní den od 09:00 - 16:00 zastavit v naší prodejně v Boršicích u Blatnice (kousek od Uherského Hradiště) a nakoupit osobně s platbou v hotovosti.

Přejeme příjemný nákup.

ADRESA PRODEJNY

ŽUSY s.r.o.
Lihovar Žufánek

687 63 Boršice u Blatnice 57 

PROVOZOVATEL

ŽUSY s.r.o.
687 09 Boršice 497 

IČO:26224496
DIČ:CZ26224496

Zapsáno v Obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně oddíl C, vložka 37985

číslo účtu: 2100083973/2010 (Fio banka)

expedice a objednávky: 770 125 885 | 7 – 15 hodin

email: expedice@zufanek.cz

Prodejna Lepší Nálada Prodejna Lepší Nálada

 

LEPŠÍNÁLADA.CZ

E-shop lepsinalada.cz vznikl 3.3.2008 s cílem nabídnout zákazníkům nejen výrobky našeho lihovaru, ale i další námi vyzkoušené a oblíbené alkoholické nápoje.

Zákazníkům nabízíme za jejich opakované nákupy účast ve věrnostním programu, při kterém mohou dosáhnout na stálé a časově neomezené slevy.