PARTNERSKÝ PROGRAM - AFFILIATE

Pro podnikavé majitele či provozovatele navštěvovaných internetových stránek nabízíme možnost výdělku propagováním zboží z našeho sortimentu. Stačí být aktivní a umět zaujmout lidi tak, aby si objednali libovolné zboží z nabídky našeho obchodu.

Prvním krokem je registrace do programu našich partnerů. Poté Vám bude přiděleno Vaše unikátní partnerské číslo se kterým budete odkazovat na náš obchod či jednotlivé výrobky.

Z každé realizované objednávky zákazníka, kterého se Vám podařilo získat, získáváte okamžitou provizi ve výši 5% z celkové ceny objednávky včetně DPH ! Na provizi máte nárok nejen při první klientově objednávce, ale i na všechny další, které v průběhu 60 dnů od první návštěvy udělá. Neboli, každý klient, kterého získáte je po celých 60 dnů 'Váš' a cokoliv si během té doby objedná, Vám přinese další zisk.

K získávání Vašich klientů máte k dispozici automaticky generované odkazy, které umístníte na své stránky. Můžete používat i vlastní bannery nebo textové reklamy. Postačí, když v nich použijete formu odkazu na naše stránky doplněnou o Váš kód prodejce (ve tvaru /?p=X kde X je Vaše číslo).
Pro zájemce je připraven i kompletní XML export s celým sortimentem.