Jak nakoupit OMFG gin

Blíží se termín prodeje nového ročníku OMFG 2020. A proto nám dovolte napsat, jak to u nás na eshopu bude probíhat.

Jsme stále moc a moc vděční, jakou pověst a oblibu si tato naše každoroční limitovaná edice OMG ginu získala a kolik lidí touží ji ochutnat či mít ve své sbírce. Ale počet zájemců dávno překročil limit, který jsme si s ginem nastavili. Jen pro vaši představu, toto je aktuální počet hlídacích psů, které evidujeme k 3.2.2020.

omfg hlidaci pes 

Ano, správně. Počet zájemců převyšuje počet lahví.

Letos nasadíme omezení 2 lahví na zákazníka (minulý rok byl 4), ale i tak se zdaleka nedostane na všechny. Moc se omlouváme. Nemůžeme toho dělat víc, ztratilo by to svoje kouzlo.

Prodej bude probíhat ve třech vlnách.

V první půjde ven přesně 600 lahví. Týden poté spustíme druhou vlnu 600 lahví. A týden po druhé uvolníme případný zbytek, který zůstane ze stornovaných duplicitních objednávek či nevyzvednutých balíků.

Proč?

Protože denně dokážeme expedovat max. kolem 60 balíků. Je to nejen maximální výkonnostní kapacita holek v expedici (připravují zboží z objednávek i mimo eshop), ale také svozového auta našeho přepravce. Minulý rok jsme pustili všechno v jeden den, za pár minut se prodaly všechny láhve a my to pak 3 týdny expedovali. Mezitím lidem chodily dotazníky z Heuréky o tom, jak jsou spokojení s dobou doručení a jak jistě tušíte, moc dobře jsme z toho nevyšli :) Letos to snad vychytáme.

Ještě jednou vám všem moc děkujeme za ten neuvěřitelný zájem.

Jste boží!