Poslední den příjmu a expedice letošních objednávek je 15.12.2022. Užijte hezký zbytek roku a v lednu se opět vidíme. Děkujeme moc za přízeň a podporu, jste nejlepší!

Nový příplatek za vrácenou zásilku

Doba je turbulentní a ceny téměř všeho se mění každým týdnem. Dostali jsme informaci od DPD, že od 15.4.2022 nám budou nově účtovat příplatek za vrácenou zásilku a to ve výši 60 Kč.

U nás expedujeme pouze uhrazené zásilky a tak nemáme problém s notorickými nepřebírači dobírek, ale i tak se občas stane, že se nám nějaká zásilka vrátí z vícero důvodů. 

Pokud se tedy od 15.4. stane, že se nám vaše uhrazená objednávka vrátí nazpět a vy ji budete chtít poslat znovu, tak budeme muset požadovat uhrazení dalšího poštovného a nově i 60 Kč za vrácenou zásilku. Když ji poslat nazpět chtít nebudete, tak vám vrátíme nazpět peníze ponížené o příplatek, který jsme uhradili za vrácenou zásilku.

Nezlobte se, prosím.

Citujeme zprávu od DPD:

„V poslední době všichni čelíme nárůstu cen pohonných hmot, energií a také vysoké míře inflace. Na tuto situaci jsme nuceni jako přepravní společnost reagovat. V rámci doručovacího procesu jsme identifikovali vrácené zásilky, což jsou zásilky s důvodem vrácení na straně odesílatele nebo příjemce – např. kvůli chybně zadané adrese, odmítnutí zásilky příjemcem či z důvodu jeho nepřítomnosti. Z výše uvedených důvodů bychom Vás rádi informovali, že pro vnitrostátní balíky svezené DPD od 15.4.2022 dále budeme účtovat Příplatek za vrácenou zásilku.”

Ceník DPD příplatků.