Nový příplatek za vrácenou zásilku

Doba je turbulentní a ceny téměř všeho se mění každým týdnem. Dostali jsme informaci od DPD, že od 15.4.2022 nám budou nově účtovat příplatek za vrácenou zásilku a to ve výši 60 Kč.

U nás expedujeme pouze uhrazené zásilky a tak nemáme problém s notorickými nepřebírači dobírek, ale i tak se občas stane, že se nám nějaká zásilka vrátí z vícero důvodů. 

Pokud se tedy od 15.4. stane, že se nám vaše uhrazená objednávka vrátí nazpět a vy ji budete chtít poslat znovu, tak budeme muset požadovat uhrazení dalšího poštovného a nově i 60 Kč za vrácenou zásilku. Když ji poslat nazpět chtít nebudete, tak vám vrátíme nazpět peníze ponížené o příplatek, který jsme uhradili za vrácenou zásilku.

Nezlobte se, prosím.

Citujeme zprávu od DPD:

„V poslední době všichni čelíme nárůstu cen pohonných hmot, energií a také vysoké míře inflace. Na tuto situaci jsme nuceni jako přepravní společnost reagovat. V rámci doručovacího procesu jsme identifikovali vrácené zásilky, což jsou zásilky s důvodem vrácení na straně odesílatele nebo příjemce – např. kvůli chybně zadané adrese, odmítnutí zásilky příjemcem či z důvodu jeho nepřítomnosti. Z výše uvedených důvodů bychom Vás rádi informovali, že pro vnitrostátní balíky svezené DPD od 15.4.2022 dále budeme účtovat Příplatek za vrácenou zásilku.”

Ceník DPD příplatků.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení