Dovolujeme si upozornit, že letos zavíráme celou naši expedici 14.12.2023. Všechny objednávky po tomto datu spadnou do lednové expedice. Děkujeme za podporu a těšíme se na vás v roce 2024.

Rušíme platbu na dobírku

Vážení zákazníci.

S platností od 15. 3. 2020 rušíme platbu na dobírku a v hotovosti u nás na prodejně v Boršicích u Blatnice. Ano, tím impulzem byla situace s COVID-19 a všeobecným zákazem dobírek u všech přepravců. Jednoduše všichni se chtějí vyhnout předávání hotovosti, na které se virus dokáže udržet a ohrozit.

Jen v našem případě ji neobnovíme s ukončením virové krize a opětovným povolením přepravními službami.

Rušíme možnost dobírky napořád

Zcela upřímně, vůbec té volby platby nerozumíme. Online nakupování je o pohodlnosti. Objednané zboží vám přijde až přede dveře vašeho domova. Proč to pak celé zkomplikovat tím, že necháte kurýra čekat před vstupem, před ním hledáte peníze, čekáte na vrácení do poslední koruny a za tuto nepohodlnou službu ještě platíte?

Využijte, prosím, nejpohodlnější platbu převodem. Hned po odeslání vám naskočí na obrazovce a v emailu QR kód. Ten akceptuje každá bankovní aplikace ve vašem telefonu. Dokážete to uhradit do 15 sekund. A nebo jednoduše bezpečnou platbu platební kartou přes systém Shoptet Pay. Obě dvě volby jsou násobně bezpečnější a pohodlnější, než předávání hotovosti kurýrům.

Děkujeme za pochopení.