GYYN 45% 0,5l

14 hodnocení
Značka: Žufánek
1 495 Kč 2 990 Kč / 1 l
Vyprodáno

Na přání destilovaný gin pro Yalta Craft Bistro plný radosti a štěstí. Stěžejní komponentou jsou květy ylang-ylang. V prodeji v Yaltě na Václaváku, na e-shopu od ledna 2021. Omezení 1 láhve na zákazníka. Barvy etikety budou posílány náhodným výběrem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Honza Šimice a Tomáš Procházka jsou lidé, kteří dlouhé roky provozují dnes kvůli kovidu zavřený podnik Fat Cat a Gallery 44. Pro ně jsme destilovali zcela vyprodaný Fat Cat gin postavený na šantě kočičí.

Klukům se za v půlce roku podařilo pronajmout nejkrásnější prostory pro restauraci na Václavském náměstí, legendární Jaltu (dříve restaurant Como). Udělali z ní Yalta Craft Bistro s nejlepším a cenově nejpříznivějším jídlem a pivem na celém Václaváku. A my jim k tomu vydestilovali gin. Zase.

GYYN je postavený na nádherně voňavých květech ylang-ylang (Yalta, Jalta, víte), grepu, citronové trávě, grains of paradise a dalších. Je to tekutá esence žluté barvy. Všechno, co vám čichem připomene žlutou barvu. A to je kouzlo.

Prodej lahví bude spuštěn přímo v Yaltě v pátek 18. 12. 2020 ve 14:00. K dispozici budou jak celé láhve, tak nejlepší gin&tonic co si dokážete představit. U nás na e-shopu spustíme prodej velmi omezeného množství až v lednu 2021.

Specialitou je i to, že láhev má tři verze etikety. Tři rozdílné barvy z nichž jedné je opravdu málo. Takový modrý Mauricius :)