Poslední den příjmu a expedice letošních objednávek je 15.12.2022. Užijte hezký zbytek roku a v lednu se opět vidíme. Děkujeme moc za přízeň a podporu, jste nejlepší!

Osmička 8×250 ml

Neohodnoceno
Značka: Zázračná
600 Kč 75 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Možnosti doručení

Osmička je produkt, který definuje novou kategorii - brainhack. Není to další z energetických drinků, ale zároveň je. První pořádný! Balení obsahuje 8 plechovek a denně byste měli vypít maximálně dvě. Nová vylepšená receptura 2.0!

Detailní informace

Bezpečné balení
Bezpečné balení
Objednávku bezpečně zabalíme a předáme nejlepším přepravcům.
Jasný původ
Jasný původ
Nakupujete přímo od výrobce. Mezi námi není žádný mezičlánek a sklad.
Řemeslné
Řemeslné
Vše vyrábíme sami a rukodělně. O výrobu se starají dva lidé, o expedici čtyři.

Detailní popis produktu

Proč to je energeťák? Protože obsahuje kofein. Osmička má kofein pouze přírodní, který funguje v synergii s dalšími látkami (jako třeba L-theanin v případě čaje - a Osmičky) úplně jinak, než syntetický kofein v běžných energeťácích.

Proč to není energeťák? Klasické energeťáky frčí hlavně na kombinaci syntetického kofeinu a cukru. Cukr nemá Osmička žádný, energii bere z MCT oleje, který nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Celý efekt Osmičky je tím pádem výrazně odlišný od energeťáku, kde jste sice hodinu nakoplí, ale pak se cítíte hůř, než předtím. Cílem Osmičky je harmonický a příjemný stav bez výraznějších výkyvů.

Jak Osmička funguje?

Osmička obsahuje velkou dávku přírodního kofeinu z guarany a Matchi, který se postará o to, abyste byli plní energie a fresh. V plechovce je 121 mg přírodního kofeinu - pro porovnání, v klasickém energeťáku najdete 80 mg syntetického kofeinu. Aby ale kofein fungoval jak má, potřebuje palivo. Běžně tím palivem bývá cukr, my jsme ale použili chytré palivo v podobě MCT oleje (na plechovku připadá 4800 mg stoprocentního C8), které dodá energii podobně rychle, jako klasický cukr, bez vedlejších efektů crashe za hodinu poté... 

Důležitou složkou je relaxant L-theanin přirozeně obsažený v zeleném čaji Matcha (a ještě jsme přidali trošku navíc, aby to mělo grády: celkem 239 mg na plechovku). Ten všechnu energii, kterou kofein s MCT olejem vytvoří rozloží do delšího časového úseku.

Díky tomu nemáte na začátku obrovský kick a za hodinu ještě méně energie, než kdy předtím, ale naopak jste soustředění a fresh ještě dlouho po tom, co jste si Osmičku dali. To všechno doplňuje citikolin, který pohání mozek k lepším výkonům a podporuje kreativitu a L-tyrosin, který zase pomáhá zvládat stres a udržuje tělo v pohodovém, klidovém stavu.

Aby tohle všechno mohl váš mozek zvládat nad rámec standardního výkonu a udržel si dobrou kondici, dodávají mu vitamíny skupiny B důležitou a komplexní potravu. A a pomyslnou třešničkou na plechovkovém dortu je korálovec ježatý, který obnovuje neuronová spojení, abyste byli ještě chytřejší.