Osmička 8×250 ml

Neohodnoceno
Značka: Zázračná
600 Kč 75 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Osmička je produkt, který definuje novou kategorii - brainhack. Není to další z energetických drinků, ale zároveň je. První pořádný! Balení obsahuje 8 plechovek a denně byste měli vypít maximálně dvě. Nová vylepšená receptura 2.0!

Detailní informace

Bezpečné balení
Bezpečné balení
Objednávku bezpečně zabalíme a předáme nejlepším přepravcům.
Jasný původ
Jasný původ
Nakupujete přímo od výrobce. Mezi námi není žádný mezičlánek a sklad.
Řemeslné
Řemeslné
Vše vyrábíme sami a rukodělně. O výrobu se starají dva lidé, o expedici čtyři.

Detailní popis produktu

Proč to je energeťák? Protože obsahuje kofein. Osmička má kofein pouze přírodní, který funguje v synergii s dalšími látkami (jako třeba L-theanin v případě čaje - a Osmičky) úplně jinak, než syntetický kofein v běžných energeťácích.

Proč to není energeťák? Klasické energeťáky frčí hlavně na kombinaci syntetického kofeinu a cukru. Cukr nemá Osmička žádný, energii bere z MCT oleje, který nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Celý efekt Osmičky je tím pádem výrazně odlišný od energeťáku, kde jste sice hodinu nakoplí, ale pak se cítíte hůř, než předtím. Cílem Osmičky je harmonický a příjemný stav bez výraznějších výkyvů.

Jak Osmička funguje?

Osmička obsahuje velkou dávku přírodního kofeinu z guarany a Matchi, který se postará o to, abyste byli plní energie a fresh. V plechovce je 121 mg přírodního kofeinu - pro porovnání, v klasickém energeťáku najdete 80 mg syntetického kofeinu. Aby ale kofein fungoval jak má, potřebuje palivo. Běžně tím palivem bývá cukr, my jsme ale použili chytré palivo v podobě MCT oleje (na plechovku připadá 4800 mg stoprocentního C8), které dodá energii podobně rychle, jako klasický cukr, bez vedlejších efektů crashe za hodinu poté... 

Důležitou složkou je relaxant L-theanin přirozeně obsažený v zeleném čaji Matcha (a ještě jsme přidali trošku navíc, aby to mělo grády: celkem 239 mg na plechovku). Ten všechnu energii, kterou kofein s MCT olejem vytvoří rozloží do delšího časového úseku.

Díky tomu nemáte na začátku obrovský kick a za hodinu ještě méně energie, než kdy předtím, ale naopak jste soustředění a fresh ještě dlouho po tom, co jste si Osmičku dali. To všechno doplňuje citikolin, který pohání mozek k lepším výkonům a podporuje kreativitu a L-tyrosin, který zase pomáhá zvládat stres a udržuje tělo v pohodovém, klidovém stavu.

Aby tohle všechno mohl váš mozek zvládat nad rámec standardního výkonu a udržel si dobrou kondici, dodávají mu vitamíny skupiny B důležitou a komplexní potravu. A a pomyslnou třešničkou na plechovkovém dortu je korálovec ježatý, který obnovuje neuronová spojení, abyste byli ještě chytřejší.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení