Doprava a platba

Doprava


DPD

Cena dopravy: 180 Kč

Jakmile předáme váš balík společnosti DPD, můžete se na něj těšit již následující pracovní den. Přesný čas, kdy k vám kurýr přijede, se dozvíte z SMS a e-mailu. Na webu DPD si můžete přizpůsobit termín i místo doručení a sledovat, jak se k vám zásilka blíží. Každý balík obsahuje službu "křehké" a kontrolu věku plnoletosti adresáta.

Toptrans

Cena dopravy: 480 Kč

Ideální volba pro naše velkoobchodní zákazníky a větší zásilky. Tímto způsobem můžeme odeslat i celé palety a výhodou je, že vám řidič bude před doručováním telefonovat.

Osobní odběr

Cena: zdarma, samozřejmě

Objednané zboží si můžete vyzvednout přímo v naší podnikové prodejně v Boršicích u Blatnice 57 a to každý pracovní den od 9 - 16:00 hodin. Po domluvě je možné stavit se i o víkendech či v jinou hodinu.

Zásilky na Slovensko

Cena: dočasně nedostupná služba

Omlouváme se, ale dočasně pozastavujeme možnost zasílání na Slovensko. Jakmile vyřešíme všechny legislativní potíže, tak službu opět spustíme. Mezitím využijte, prosím, možnosti osobního odběru přímo u nás, jsme jen pár kilometrů od hranic. Z Nového mesta nad Váhom je to k nám 30 km. Z Bratislavy se k nám dostanete za hodinu a půl. Stojí to za to :)

Platba


Dobírka

Cenu nákupu zaplatíte v hotovosti řidiči přepravní služby při převzetí zboží.

Převodem

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a přijdou vám i e-mailem. Platbu zadáte ručně ve svém internetovém bankovnictví. Splatnost objednávky je 7 dnů. Po překročení je objednávka stornována a rezervované zboží uvolněno k dalšímu prodeji.

Online platba kartou (připravujeme)

Cenu nákupu zaplatíte předem platební kartou. Pohodlný a bezpečný způsob platby platební kartou přes platební bránu se zabezpečením 3D Secure. Na konci objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte číslo, platnost a ověřovací kód vaší platební karty.

Online bankovní převod (připravujeme)

Běžný bankovní převod je stále velmi oblíbenou platební metodou. Díky vlastní GoPay bankovní síti (u vybraných velkých českých bank) vám nabízí GoPay běžný bankovní převod s rychlým potvrzením o provedené platbě (běžně do jedné hodiny).