Dovolujeme si s předstihem upozornit, že máme od 29.6 do 11.7. dovolenou a nebude tak probíhat expedice vašich objednávek. Nezkusíte se předzásobit? :)

Aktuality

Dárky k nákupu

Je to dost možná poprvné v historii našeho eshopu, kdy dáváme něco zadarmo. Ale jednou to přijít muselo. Dnes.

Ke každému vašemu nákupu, který překročí 2000 Kč (bez poštovného), vám přidáme automaticky Ořechovku Žufánek 0,1l.

Každý nákup, který překročí 3000 Kč, vám nabídne výběr z dalších lahví. Vybrat můžete Ořechovku, Kontušovku, OMG gin a nebo Absinthe St. Antoine. Nevíme jak dlouho to potrvá, ale možná celé prázdniny. Uvidíme.

Díky za vše.

Jedeme na novém systému!

E-shop lepsinalada.cz vznikl 3. 3. 2008 s cílem nabídnout zákazníkům nejen výrobky našeho lihovaru, ale i další námi vyzkoušené a oblíbené alkoholické nápoje.

Prvních pár let jsme nabízeli láhve od jiných výrobců, jako vůbec první jsme do České republiky přivezli například Monkey 47 gin a také velké množství švýcarských a francouzských absintů. Jako výrobci prvních českých destilovaných absintů jsme chtěli, aby zákazníci mohli porovnat kvalitu se zavedenými značkami. Nebáli jsme se toho.

V roce 2012 přišla změna zákona a vznikly dva systémy prodeje alkoholu a kaucí - výrobce a distributor.

My jsme výrobci a druhou, distributorskou, kauci jsme platit nechtěli. Proto jsme na eshopu začali nabízet jen svoje vlastní produkty.

Systém občas drhl, přeci jen byl naprogramovaný v roce 2008 a od té doby na něj nikdo nešáhl. Doprogramovat nové věci bylo nemožné a my je přitom zoufale potřebovali. Krize vyvrcholila v listopadu 2017.

3. 1. 2018 jsem napsal do Shoptetu, vyzkoušel jejich systém a během 24 hodin ručně převedl všechny produkty k nim. Ten systém je totiž tak skvělý a chytrý, že bych lepší řešení vymýšlet opravdu nechtěl. Takže teď, téměř přesně po deseti letech, spouštíme novou verzi eshopu!

Co vás čeká nového:

  • mnohem robustnější a elegantnější systém
  • hlídací pes na dostupnost produktů
  • související a podobné produkty
  • zjednodušený systém poštovného, objednávky nad 5000 Kč posíláme zdarma
  • možnost registrace pro velkoobchody
  • a další ještě zprovozníme :)

Kvůli zastaralosti původního systému Lepší nálady ale nešlo přenést databází vás, našich vzácných a dlouholetých zákazníků za což se moc a moc omlouváme. Nedošlo ani k přesunu starých objednávek, prostě celá historie je v propadlišti dějin. Ty dva systémy jsou tak odlišné a nekompatibilní, že to opravdu nešlo. Snažili jsme se.

Prosíme vás, vytvořte si váš nový účet znovu. Pokud jste byli díky vaším dlouholetým objednávkám součástí našeho Věrnostního programu, tak pro vás něco vymyslíme. O svou výhodu nepřijdete, nebojte.

Jako kompenzaci za trable s novým vytvářením účtu zapínáme slevový kód platný do 30. 1. 2018. Když v košíku u vašeho nákupu uvedete kód "vitejtezpet", tak získáte slevu 5 % na všechny láhve Žufánek. Kupón je platný od minimální hodnoty objednávky 500 Kč.

V e-shopu zatím chybí některé položky na které jste byli zvyklí, především láhve o objemu 0,1l. Ty přibudou do konce března, už delší dobu totiž pracujeme na zcela nových lahvích a baleních, bude to velké!

Děkujeme a vítejte zpět!

Martin Žufánek