O nás / Jak nakupovat

Lepší nálada je eshop rodinného ovocného lihovaru Žufánek, nabízející kompletní a aktuální sortiment ovocných destilátů, likérů, bylinných specialit, absintů a ginů.

Dovolujeme si upozornit, že alkoholické nápoje jsou prodávány pouze osobám starším 18 let a při doručování zboží bude tato skutečnost ověřena doručovatelem oproti vašemu občanskému průkazu! Objednávky dokážeme doručit pouze v rámci České republiky!

Objednané láhve vám pečlivě zabalíme a odešleme vámi vybranou společností na vaši adresu. Doručovací náklady jsou od 140 Kč za objednávku v hodnotě do 5000 Kč a za vás je hradíme u objednávek nad 5000 Kč. Každý námi zasílaný balík obsahuje službu kontroly věku. Pokud vám nebude více než 18 let, kurýr zásilku nepředá. Zásilku nepůjde ani předat další osobě a ani ji k převzetí zplnomocnit. Tak nám to nařizuje zákon.

Všechny možnosti doručení a plateb najdete na stránce Doprava a platba.

Jako koncesovaný a registrovaný výrobce můžeme prodávat gastro provozům (bary, restaurace, hospody) a obchodům. Nejsme maloobchodní prodejci u kterých je těmto provozům nákup alkoholu zakázaný. Můžete u nás nakupovat alkohol jak pro vlastní potřebu, tak i pro vaše hosty či zákazníky.

Kontrolu najdete v "Registru osob povinných značit líh a distributorů lihu" na stránkách Celní správy. Naše registrační číslo osoby povinné značit líh je X004.

Pro zjednodušení dalších objednávek můžete využít registrace do systému a nebudete tak muset při opakované objednávce vyplňovat své údaje a kdy se vám budou počítat všechny nákupy do věrnostního programu. Zároveň budete mít přehled o všech svých předchozích objednávkách.

V případě vašeho zájmu se můžete každý pracovní den od 09:00 13:00 zastavit v naší prodejně v Boršicích u Blatnice (kousek od Uherského Hradiště) a nakoupit osobně. Podmínkou je úhrada zboží dopředu buď platební kartou a nebo převodem. Prodejna slouží jako bezhotovostní výdejna zboží.

Proč máme vyšší poštovné?

Protože posíláme alkohol a ne knížky. Jde o křehké sklo s vysokoprocentním alkoholem, což bývá u všech přepravců vyloučeno z přepravy. Poštovné obsahuje i placenou službou Křehké a Ověření plnoletosti. 

Proč expedujeme až do 3 dnů?

Protože nejsme pouze eshop, ale také výrobci. Musíme zároveň vyrábět, plnit a expedovat objednávky všem dalším zákazníkům, velkoobchodům a dalším eshopům. Ve většině případů to ale stíháme do 2 dnů.