Jak nakupovat

Dovolujeme si upozornit, že alkoholické nápoje jsou prodávány pouze osobám starším 18 let a při doručování zboží bude tato skutečnost ověřena doručovatelem oproti vašemu občanskému průkazu!

Objednané láhve vám pečlivě zabalíme a odešleme společností DPD (a nebo Toptrans) se službou "křehké" na vámi zadanou adresu. Doručovací náklady jsou 180,- Kč za objednávku v hodnotě do 5000 Kč a zdarma nad 5000 Kč. Každý námi zasílaný balík obsahuje službu kontroly věku. Pokud vám nebude více než 18 let, kurýr zásilku nepředá. Zásilku nepůjde ani předat další osobě a ani ji k převzetí zplnomocnit. Tak nám to nařizuje zákon.

Všechny možnosti doručení a plateb najdete na stránce Doprava a platba.

Jako koncesovaný a registrovaný výrobce můžeme prodávat gastro provozům (bary, restaurace, hospody) a obchodům. Nejsme maloobchodní prodejci u kterých je těmto provozům nákup alkoholu zakázaný. Můžete u nás nakupovat alkohol jak pro vlastní potřebu, tak i pro vaše hosty či zákazníky.

Kontrolu najdete v "Registru osob povinných značit líh a distributorů lihu" na stránkách Celní správy. Naše registrační číslo osoby povinné značit líh je X004.

Pro zjednodušení dalších objednávek můžete využít registrace do systému a nebudete tak muset při opakované objednávce vyplňovat své údaje a kdy se vám budou počítat všechny nákupy do věrnostního programu. Zároveň budete mít přehled o všech svých předchozích objednávkách. Novinkou je služba Hlídací pes, která vás může upozorňovat na skladovou dostupnost vybraného produktu.

V případě vašeho zájmu se můžete každý pracovní den od 09:00 - 16:00 zastavit v naší prodejně v Boršicích u Blatnice (kousek od Uherského Hradiště) a nakoupit osobně s platbou v hotovosti.

Přejeme příjemný nákup.