Jedeme na novém systému!

E-shop lepsinalada.cz vznikl 3. 3. 2008 s cílem nabídnout zákazníkům nejen výrobky našeho lihovaru, ale i další námi vyzkoušené a oblíbené alkoholické nápoje.

Prvních pár let jsme nabízeli láhve od jiných výrobců, jako vůbec první jsme do České republiky přivezli například Monkey 47 gin a také velké množství švýcarských a francouzských absintů. Jako výrobci prvních českých destilovaných absintů jsme chtěli, aby zákazníci mohli porovnat kvalitu se zavedenými značkami. Nebáli jsme se toho.

V roce 2012 přišla změna zákona a vznikly dva systémy prodeje alkoholu a kaucí - výrobce a distributor.

My jsme výrobci a druhou, distributorskou, kauci jsme platit nechtěli. Proto jsme na eshopu začali nabízet jen svoje vlastní produkty.

Systém občas drhl, přeci jen byl naprogramovaný v roce 2008 a od té doby na něj nikdo nešáhl. Doprogramovat nové věci bylo nemožné a my je přitom zoufale potřebovali. Krize vyvrcholila v listopadu 2017.

3. 1. 2018 jsem napsal do Shoptetu, vyzkoušel jejich systém a během 24 hodin ručně převedl všechny produkty k nim. Ten systém je totiž tak skvělý a chytrý, že bych lepší řešení vymýšlet opravdu nechtěl. Takže teď, téměř přesně po deseti letech, spouštíme novou verzi eshopu!

Co vás čeká nového:

  • mnohem robustnější a elegantnější systém
  • hlídací pes na dostupnost produktů
  • související a podobné produkty
  • zjednodušený systém poštovného, objednávky nad 5000 Kč posíláme zdarma
  • možnost registrace pro velkoobchody
  • a další ještě zprovozníme :)

Kvůli zastaralosti původního systému Lepší nálady ale nešlo přenést databází vás, našich vzácných a dlouholetých zákazníků za což se moc a moc omlouváme. Nedošlo ani k přesunu starých objednávek, prostě celá historie je v propadlišti dějin. Ty dva systémy jsou tak odlišné a nekompatibilní, že to opravdu nešlo. Snažili jsme se.

Prosíme vás, vytvořte si váš nový účet znovu.

Jako kompenzaci za trable s novým vytvářením účtu zapínáme slevový kód platný do 30. 1. 2018. Když v košíku u vašeho nákupu uvedete kód "vitejtezpet", tak získáte slevu 5 % na všechny láhve Žufánek. Kupón je platný od minimální hodnoty objednávky 500 Kč.

V e-shopu zatím chybí některé položky na které jste byli zvyklí, především láhve o objemu 0,1l. Ty přibudou do konce března, už delší dobu totiž pracujeme na zcela nových lahvích a baleních, bude to velké!

Děkujeme a vítejte zpět!

Martin Žufánek