Jedeme na novém systému!

E-shop lepsinalada.cz vznikl 3. 3. 2008 s cílem nabídnout zákazníkům nejen výrobky našeho lihovaru, ale i další námi vyzkoušené a oblíbené alkoholické nápoje.

Prvních pár let jsme nabízeli láhve od jiných výrobců, jako vůbec první jsme do České republiky přivezli například Monkey 47 gin a také velké množství švýcarských a francouzských absintů. Jako výrobci prvních českých destilovaných absintů jsme chtěli, aby zákazníci mohli porovnat kvalitu se zavedenými značkami. Nebáli jsme se toho.

V roce 2012 přišla změna zákona a vznikly dva systémy prodeje alkoholu a kaucí - výrobce a distributor.

My jsme výrobci a druhou, distributorskou, kauci jsme platit nechtěli. Proto jsme na eshopu začali nabízet jen svoje vlastní produkty.

Systém občas drhl, přeci jen byl naprogramovaný v roce 2008 a od té doby na něj nikdo nešáhl. Doprogramovat nové věci bylo nemožné a my je přitom zoufale potřebovali. Krize vyvrcholila v listopadu 2017.

3. 1. 2018 jsem napsal do Shoptetu, vyzkoušel jejich systém a během 24 hodin ručně převedl všechny produkty k nim. Ten systém je totiž tak skvělý a chytrý, že bych lepší řešení vymýšlet opravdu nechtěl. Takže teď, téměř přesně po deseti letech, spouštíme novou verzi eshopu!

Co vás čeká nového:

  • mnohem robustnější a elegantnější systém
  • hlídací pes na dostupnost produktů
  • související a podobné produkty
  • zjednodušený systém poštovného, objednávky nad 5000 Kč posíláme zdarma
  • možnost registrace pro velkoobchody
  • a další ještě zprovozníme :)

Kvůli zastaralosti původního systému Lepší nálady ale nešlo přenést databází vás, našich vzácných a dlouholetých zákazníků za což se moc a moc omlouváme. Nedošlo ani k přesunu starých objednávek, prostě celá historie je v propadlišti dějin. Ty dva systémy jsou tak odlišné a nekompatibilní, že to opravdu nešlo. Snažili jsme se.

Prosíme vás, vytvořte si váš nový účet znovu.

Jako kompenzaci za trable s novým vytvářením účtu zapínáme slevový kód platný do 30. 1. 2018. Když v košíku u vašeho nákupu uvedete kód "vitejtezpet", tak získáte slevu 5 % na všechny láhve Žufánek. Kupón je platný od minimální hodnoty objednávky 500 Kč.

V e-shopu zatím chybí některé položky na které jste byli zvyklí, především láhve o objemu 0,1l. Ty přibudou do konce března, už delší dobu totiž pracujeme na zcela nových lahvích a baleních, bude to velké!

Děkujeme a vítejte zpět!

Martin Žufánek

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení