OMFG Oh My * Gin 45% 0,5l

Limitovaná edice
165 hodnocení
Značka: Žufánek
1 495 Kč 2 990 Kč / 1 l
Připravujeme
Položka byla vyprodána…

Ročník 2021 je vydestilovaný, leží a zraje. Do prodeje pustíme v březnu a limitem jsou 2 láhve na zákazníka. Prodej bude spuštěn ve třech vlnách, vždy týden po sobě. To abychom to stíhali balit a expedovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OMFG (Oh My * Gin) je sběratelská a notně limitovaná edice OMG ginu. Základ tvoří stejný recept jako u klasického OMG, jen je k němu přídáno něco extra. To extra bude každý rok jiné a nikdy se nebude opakovat. Každý ročník bude jedinečný a slouží jako poděkování našim věrným zákazníkům a fanouškům.

OMFG 2021, který jsme začali destilovat 4. 1. 2021, obsahuje zimolez vonný, Lonicera fragrantissima.

Zbylé byliny a jejich množství je totožné s OMG, tedy jalovec, koriandr, puškvorec, andělika, grains of paradise, levandule, lípa srdčitá a další.

Pro více informací navštivte stránky výrobce.

omfg2019

Upozornění na závěr.

OMFG vznikl jako dárek našim fanouškům a sběratelům. Nepřejeme si, aby kdokoliv obcházel limit vytvářením duplicitních registrací a nebo automatizovaných nákupů pomocí robotů. Nepřejeme si, aby se s láhvemi kšeftovalo. Každý objevený překupník bude na e-shopu zablokovaný a už u nás nikdy nic nenakoupí. Nepřejeme si, aby naši fanoušci a sběratelé byli nucení nakupovat předražené láhve překupníků na bazarech.