OMFG Oh My * Gin 45% 0,5l

Limitovaná edice
349 hodnocení
Značka: Žufánek
1 495 Kč 2 990 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

OMFG 2022 obsahuje jantar, zkamenělou pryskyřici prehistorické borovice Pinus succinifera, která se používá i jako alternativa pro ambru. Má bohatou orientálně nasládlou vůni ve které se mísí tóny vanilky, tabáku a labdanum. Děkujeme moc za ten masivní zájem, ale jsme kompletně vyprodaní. Další bude až ročník 2023.

Detailní informace

Bezpečné balení
Bezpečné balení
Objednávku bezpečně zabalíme a předáme nejlepším přepravcům.
Jasný původ
Jasný původ
Nakupujete přímo od výrobce. Mezi námi není žádný mezičlánek a sklad.
Řemeslné
Řemeslné
Vše vyrábíme sami a rukodělně. O výrobu se starají dva lidé, o expedici čtyři.

Detailní popis produktu

OMFG (Oh My * Gin) je sběratelská a notně limitovaná edice OMG ginu. Základ tvoří stejný recept jako u klasického OMG, jen je k němu přidáno něco extra. To extra bude každý rok jiné a nikdy se nebude opakovat. Každý ročník bude jedinečný a slouží jako poděkování našim věrným zákazníkům a fanouškům.

OMFG 2022, který jsme začali destilovat 15. 2. 2022, obsahuje jantar, Pinus succinifera.

Zbylé byliny a jejich množství je totožné s OMG, tedy jalovec, koriandr, puškvorec, andělika, grains of paradise, levandule, lípa srdčitá a další.

Gin si nejlépe vychutnáte s kostkou ledu a nebo s tonikem (50 ml OMFG, 120 ml kvalitního neochuceného toniku). Kvůli mnohem většímu množství bylin ve složení, než je tomu u ostatních ginů, dochází při vychlazení láhve k mléčnému zakalení nápoje. To mají na svědomí právě aromatické oleje z destilovaného jalovce, které se v teplotách pod 7 °C vysráží a v teple naopak rozpustí. Stejně jako naše ostatní destiláty, tak i gin doporučujeme nevychlazovat.

Pro více informací navštivte stránky výrobce.

Složení: velejemný líh, jalovec, koriandr, pepř, pomerančová kůra a další byliny

omfg2019

Upozornění na závěr.

OMFG vznikl jako dárek našim fanouškům a sběratelům. Nepřejeme si, aby kdokoliv obcházel limit vytvářením duplicitních registrací a nebo automatizovaných nákupů pomocí robotů. Nepřejeme si, aby se s láhvemi kšeftovalo okamžitě po koupi, takzvaný bottle flipping. Každý objevený překupník bude na e-shopu zablokovaný a už u nás nikdy nic nenakoupí. Nepřejeme si, aby naši fanoušci a sběratelé byli nucení nakupovat předražené láhve překupníků na bazarech.