Dovolujeme si upozornit, že letos zavíráme celou naši expedici 14.12.2023. Všechny objednávky po tomto datu spadnou do lednové expedice. Děkujeme za podporu a těšíme se na vás v roce 2024.

Jak funguje řazení produktů a hodnocení

Řazení produktů

Na našem e-shopu využíváme žebříček TOP 5 nejprodávanějších produktů, který najdete v patičce webu. Je vypočítáván zcela automaticky na základě prodejnosti za poslední týden. To samé řazení najdete ve výpisu kategorie. Pokud přepnete na Nejprodávanější, tak se zobrazují produkty sestupně podle týdenních prodejů.

Hodnocení produktů

Produkty mohou hodnotit (recenzovat) pouze uživatelé, kteří si je skutečně zakoupili. To ověřujeme prostřednictvím společnosti Heuréka (s každou objednávkou je spojen jedinečný link pro recenzi). V naší administraci proto vidíme (a evidujeme) číslo objednávky, ze které dané hodnocení pochází. Máte proto jistotu, že hodnocení odpovídá skutečným uživatelům, kteří si dané zboží koupili.

Hodnocení e-shopu

Hodnocení (recenze) našeho e-shopu jsou automaticky importovány ze systému Ověřeno zákazníky společnosti Heuréka a pochází od skutečných zákazníků, kteří u nás nakoupili.