Potíže s DPD

Vážení a milí zákazníci.

I když jsme v tom zcela nevinně, tak se moc a moc omlouváme za aktuální problémy s DPD, které má na starosti vaše zásilky. Celá jejich zlínská oblast jednoduše zkolabovala. Nemají řidiče, nemají auta a nemají jak spolehlivě a pravidelně vyzvedávat naše/vaše balíky.

Celá situace nastala 1.10.2018, kdy DPD rozvázalo spolupráci s předchozími přepravci, kteří měli naši oblast na starosti. A ti noví, kteří sem měli od 1.10. jezdit, se tu už druhý den neukázali. Paní na DPD nám po telefonu řekla, že jednoduše nepřišli do práce.

Jedeme tedy v nouzovém režimu a v nejvyšší panice hledáme novou přepravní společnost, na kterou bude spolehnutí. Pokud vaši zásilku potřebujete spolehlivě a rychle doručit, tak v košíku vyberte jako přepravce Toptrans. Jsou sice dražší, ale doručí to do 24 hodin.

Pracujeme se specifickým zbožím, s láhvemi alkoholu. A to je zboží, které je u většiny přepravců vyjmuto z přepravy. Musíme splňovat spoustu podmínek a navíc ze zákona zajistit kontrolu plnoletosti adresáta, což umí jen pár společností a nechávají si za to dobře platit. Proto nemůžeme posílat vaše/naše balíky s jakoukoliv společností a za srandovní poštovné, jaké znáte například u eshopů s knížkami.

Ale to nějak zvládneme.

aktualizace: stav se zlepšil a DPD u nás opět vyzvedává vaše zásilky tak, jak má.

sad