Potíže s DPD

Vážení a milí zákazníci.

I když jsme v tom zcela nevinně, tak se moc a moc omlouváme za aktuální problémy s DPD, které má na starosti vaše zásilky. Celá jejich zlínská oblast jednoduše zkolabovala. Nemají řidiče, nemají auta a nemají jak spolehlivě a pravidelně vyzvedávat naše/vaše balíky.

Celá situace nastala 1.10.2018, kdy DPD rozvázalo spolupráci s předchozími přepravci, kteří měli naši oblast na starosti. A ti noví, kteří sem měli od 1.10. jezdit, se tu už druhý den neukázali. Paní na DPD nám po telefonu řekla, že jednoduše nepřišli do práce.

Jedeme tedy v nouzovém režimu a v nejvyšší panice hledáme novou přepravní společnost, na kterou bude spolehnutí. Pokud vaši zásilku potřebujete spolehlivě a rychle doručit, tak v košíku vyberte jako přepravce Toptrans. Jsou sice dražší, ale doručí to do 24 hodin.

Pracujeme se specifickým zbožím, s láhvemi alkoholu. A to je zboží, které je u většiny přepravců vyjmuto z přepravy. Musíme splňovat spoustu podmínek a navíc ze zákona zajistit kontrolu plnoletosti adresáta, což umí jen pár společností a nechávají si za to dobře platit. Proto nemůžeme posílat vaše/naše balíky s jakoukoliv společností a za srandovní poštovné, jaké znáte například u eshopů s knížkami.

Ale to nějak zvládneme.

aktualizace: stav se zlepšil a DPD u nás opět vyzvedává vaše zásilky tak, jak má.

sad

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení