Absinthe St. Antoine 70% 0,5l

Výrobce: Žufánek
545 Kč 1 090 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné

Hlavně nad ním, prosím, nepalte žádný cukr!

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

Legendární, tajuplný a hříšný nápoj bohémů, umělců a barových povalečů, připravený podle původních postupů a receptu. Absinthe St. Antoine se jako jeden z mála českých absintů zrodil destilací pečlivě vybraných bylin (pelyněk pravý, anýz, fenykl, meduňka a dalších)

S odkazem na motto výrobce „100% přírodní produkty“ je absint připraven pouze z bylin, které si sami pěstujeme a nebo nakupujeme z nejlepších lokalit. Základ tvoří velejemný líh, ve kterém se po přesně stanovenou dobu macerují vybrané byliny a koření. Po maceraci dochází k destilaci, ze které vznikne čirý destilát. Do takto vzniklého destilátu se přidá další díl bylin, jejichž chlorofyl dodá absintu specifickou barvu a ještě více umocní aroma a chuť.

Absint se připravuje pomalým přiléváním ledové vody v poměru 1:3. Získáte tak sklenici lahodného bylinného nápoje s obsahem alkoholu téměř stejným, jako víno. Tímto způsobem připravíte z celé láhve asi 2 litry správně připraveného absintu.

Nejaktuálnější informace přímo z výroby jsou na facebookové stránce Absintu St. Antoine a pro kompletní informace o absintu jako takovém, navštivte web absinthe.cz

amave
520 Kč

Čistý jako vaše duše.

absinthe justifiee
1 490 Kč

Legenda. Nejlepší absint na trhu. Nic lepšího nemáme.

absinthe mead base
Destilujeme další!
780 Kč

Absintová rarita, destilát z medu a bylin.

absint otevřený
300 Kč

Láhev do kapsy, lžička do kapsy, odznak na klopu.