Stranger absinthe 70% 0,5l

23 hodnocení
Značka: Žufánek
2 020 Kč 4 040 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení

Zcela vyprodáno, díky moc. Ven šlo pouze 140 lahví a zájemců byly stovky :(

Detailní informace

Bezpečné balení
Bezpečné balení
Objednávku bezpečně zabalíme a předáme nejlepším přepravcům.
Jasný původ
Jasný původ
Nakupujete přímo od výrobce. Mezi námi není žádný mezičlánek a sklad.
Řemeslné
Řemeslné
Vše vyrábíme sami a rukodělně. O výrobu se starají dva lidé, o expedici čtyři.

Detailní popis produktu

Za těch 20 let destilování jsme vyrobili docela dost prototypů a pokusů. Drtivá většina neopustila dveře našeho sklepa. Kdo z vás u nás byl tak ano, jsou to ty malé nerezové nádrže v archívu pod regálem...

Tento absint jsme vydestilovali v lednu 2017 pro americkou firmu Stranger & Stranger. Grafické studio stojící za nejkrásnějšími etiketami světa.

Každý rok na Vánoce připravují produkt, většinou alkohol, kterému navrhnou kompletní packaging a etiketu. Slouží to jako jejich showreel a dárek stávajícím klientům. My jsme jim připravili zcela jedinečný absint navozující vánoční atmosféru. Těžko se to popisuje, ale stačí když k němu přičichnete, napijete se a hned víte, co tím myslíme.

Bohužel jsme opomněli jeden drobný detail. V USA platí limit 10 mg thujonu na litr, v EU je to 35 mg. A my jsme se do jejich limitů nevlezli. Samozřejmě.

Jejich škoda, vaše radost!

Celá zásoba tedy zůstala u nás a oni ten rok namísto absintu ukázali rum.

Po třech letech tedy pouštíme další z našich prototypů, které se nikdy nedostaly na světlo světa. Existuje celkem 197 lahví a každou etiketu popsal Martin Žufánek.

Nechte si moc chutnat!